Rockworld - Öngyújtó
Öngyújtó / Rockworld

| Producent: Rockworld | |
| Szállítás tól: 2929 HUF | |
| Ajánlja ezt a terméket barátainak: | Jelentkezzen be és hivatkozzon » |
Rockworld öngyújtó
A Rockworld pontyos öngyújtó piezoelektromos gyújtással. Elengedhetetlen kelléke minden pontyhorgász bivaknak. A grillt, a gázfőzőt, a szúnyogűző füstölőt vagy a tüzet is be tudod gyújtani vele. Hasznos segítség lehet horogelőkészítésnél, szerelékek összeállításánál vagy baitfloss formázásánál. Mivel ezt az öngyújtót pontyhorgászok tervezték pontyhorgászok számára, természetesen nem hiányozhat belőle egy fontos dolog, mint a...beépített üdítős doboznyitó! :) Hiszen minden pontyhorgász szereti a hűsítő üdítőt inni a víz partján :) Az öngyújtó jól látható, sárga színű, így könnyen megtalálod, ha beleesik a magas fűbe.
Termékleírás:
- Pontyhorgász öngyújtó
- Elengedhetetlen kelléke minden pontyhorgász bivaknak
- Piezoelektromos gyújtás
- Beépített üdítős doboznyitó
- Jól látható, sárga szín
- Rockworld logó
Add hozzá a Rockworld-carpshop.hu oldalt a Google előnyben részesített forrásaihoz!
Az internetes áruház üzemeltetője fenntartja a jogot, hogy a megrendelt mennyiségben, színben vagy méretben kínált termékek átmeneti hiányában legyen.
| 5 | 24 | |
| 4 | 1 | |
| 3 | 1 | |
| 2 | 0 | |
| 1 | 0 |
Véleménye másoknak segíthet a választásban!
érdeklődik Rockworld - Öngyújtó
Írd be az e-mail címed, és értesítést kapsz az ár, elérhetőség és a termékleírás változásairól. Emellett értesítünk a termék akcióiról vagy árverésre bocsátásáról is.
Az évek során a bojlizás számomra szinte nélkülözhetetlenné vált a akadókban való horgászat, ahol általában a víz alá süllyedt fák ágai racicnikával vannak beborítva. Bár az mondás, hogy „ahol ágak, ott eredmények” klisének tűnhet, számomra ez gyakran elengedhetetlen feltétele a helyválasztásnak, amikor eldöntöm, hol helyezzem el a szerelékemet.
Egyszerűen másképp nem tudok/nem akarok horgászni. Ahhoz, hogy biztonságosan tudjak "carpozni" az akadókban, meg kell bíznom abban a szerelékben, amit használok. Ilyen helyzetekben csak a Kevlar Slip D-Riget használom.
